Soluto: ERP, CRM, E-ticaret ve Sektöre Özel Çözümler

So CRM 2

Yeni Müşteriler Kazanmanın En Kolay Yolu

Yeni iş fırsatlarını kaçırmayın, tekliflerinizi ve satış ekiplerinizi yönetin, hiç bir şey unutulmaz ve atlanmaz, SO CRM sizin için 24 saat çalışır.

Yeni müşteriler kazanmanın en kolay yolu So CRM

So CRM yeni iş fırsatlarını çok kolay takip edip yönetebilirsiniz. Sektörünüze özel teklif formatları oluşturabilir, satış ekiplerinizin bütün faaliyetlerini online olarak takip edebilirsiniz. Hiçbir şey unutulmaz ve atlanmaz.

Soluto Uygulama Mocup
CRM Verimlilik, CRM Veri Analizi, CRM Satışlar

Soluto CRM ile İşletme masraflarınızı azaltın

Masraflarınızı azaltmanın en etkili yolu ekiplerinizin daha verimli hale getirmektir. Doğru kurgulanmış iş akışı senaryoları ile ekiplerinizin verimini % 40 oranında arttırabilirsiniz. So CRM departmanlar arası iş akışı kurgularını kolaylaştırırken, şirketimizin her çalışanının müşteriler ile daha yakın olmasını sağlar.

Diğer özellikler.

Soluto’nun platformunu uçuşa geçirecek diğer özelliklerine göz at!

Bütün sosyal medya hesaplarınızı tek platformdan yönetin post paylaşın, müşteri taleplerinizi alın. Soluto ile Sosyal Medya So Kolay
Mobil uyumlu alt yapı sayesinde ihtiyacınız olan her yerde Telefon, tablet ve bilgisayarınızda eş zamanlı olarak çalışın
So CRM de gizli maliyetler karşınıza çıkmaz. Aylık Kiralama seçeneği sayesinde her zaman en güncel versiyonu kullanırsınız
So CRM bulunduğunuz sektör ihtiyaçlarına göre size özel tasarlanabilir Sizi belli kalıplar içerisinde çalışmaya zorlamaz
CRM Diğer özellikler

SO CRM, Gelirleri Arttırmanın En Ekonomik Yolu.

İş fırsatlarını kaçırmayın, müşterilerinizi memnun edin, SO CRM'de kaç kullanıcın varsa o kadar ödersin. En bütçe dostu CRM sistemine sahip olun.

CRM satın almak uzay bilimi değildir, ama işletmenizi rakipsiz hale getirir, her şeyi sizin için kolay hale getiriyoruz.

so CRM
so CRM

ile ilgili merak ettiğin
şeyler mi var?

Merak ettiğin soruların cevabına
aşağıdan ulaşabilirsin.

So CRM Türk ticari iş akışına en uygun CRM yazılımıdır. Fark yarattığımız temel 5 nokta,

 

  • Sade, basit ve kolay öğrenilebilir olmamız
  • Bulutta çalışan en yeni teknolojik altyapıya sahip olmamız
  • Bir sonraki adım için bütünleşik ERP ve E-Ticaret çözümleri de sunabilmemiz
  • Uygun fiyat politikası ile bütçe dostu olması
  • %100 mobil uyumlu olmamız

So CRM kullanmanın faydalarından bazıları şunlardır:

 

  • Yeni müşteri kazanımda artış 
  • Satış ve kar artışı
  • Masraflarda azalma
  • Departmanları arası iş akışlarında verimlilik artışı
  • Artan müşteri memnuniyeti

So CRM sektör bağımsız bütün sektörlere hitap eden bir yazılımıdır. Satış yapıyorsunuz ve müşterileriniz var. Verimliliğinizi arttırmak için mutlaka bir CRM yazılımı kullanmalısınız.

Hiçbir gizli maliyet yok, şeffaf ve kolay anlaşılabilir bir fiyat modeli sunuyoruz. Ürünümüzü kullanıcı başı yıllık kiralama modeli satın alabilirsiniz. Fiyatlar web sitemizde sürekli olarak güncel tutulmaktadır. Ayrıca sektöre özel çözüm ve uygulamalar için danışmanlarımızdan teklif almalısınız.

So CRM size verilerinizi en güvenli şekilde buluttaki serverlarımızda ücretsiz olarak saklamanıza olanak tanır. Hali hazırda server yatırımlarınız var ve verilerinizi serverlarınızda barındırmak istiyorsanız So CRM kullanarak bunu gerçekleştirmenizde mümkündür.

Birlikte çalışmak so güzel
olacak! Demo talebiyle
Soluto’yu keşfet!

Demo talebinde bulun, Soluto dünyasına adım at.

Soluto Uygulama Ekran Resmi

Soluto blog ile takipte kal!

Blog yazılarımızı takip et, merak ettiğin soruların cevabı burada olabilir!

Scroll to Top