Soluto: ERP, CRM, E-ticaret ve Sektöre Özel Çözümler

soluto so ERP

İşletmenizi bulutların üstüne taşıyın.

Daha az maliyetli, daha güvenli, her yerden erişilebilir teknolojimiz ile tanışın. SO ERP, işletmenizi daha iyi yönetmeniz için geliştirilmiş en fonksiyonel bulutta çalışan yazılım programıdır.

Soluto ile E-dönüşüm So Kolay

Bulut tabanlı gelişmiş yazılım teknolojisi ile So ERP ile E dönüşüm süreçlerinizi yönetmek çok kolay. E -Fatura, E-Arşiv, E-irsaliye, E-ihracat ve E-Defter uygulamalarımız ile işletmenizi dönüştürün, yasal mevzuatlara uyumlu hale getirin. So ERP, E-dönüşüm çözümlerimiz, Gelir İdaresi Başkanlığı (GİB) tarafından belirlenen tüm yükümlülükleri, standartları ve formatları karşılamaktadır.

ERP İle Hızlı Faturalar
Soluto CRM Rapor Ekranı

Finansal durumunu yakından izle.

So Erp’ nin gelişmiş finansal raporlama alt yapısı ve dashboard ekranları ile işletmenizin finansal durumunu analiz edebileceğiniz düzenli raporlar oluşturabilirsiniz. Bunun için uzman yardımına da ihtiyacınız yok. Dashboard stüdyo uygulaması ile kendi analiz raporlarınızı oluşturun, İlgili kişiler ile bu raporları paylaşın ve analiz edin, işletmenizin finansal durumunu yakından takip edin.

Sade Basit ve Kolay Öğrenilebilir!

En önemli farkımız kolay anlaşılır ve hızlı öğrenilebilen arayüzümüzdür. Eski teknoloji masaüstü yazılımları anlamak ve öğrenmek uzun zaman gerektirir. En yeni bulut teknolojisi ile so ERP’ye adapte olmak So Kolay!

ERP 3-Sade Basit ve Kolay Öğrenilebilir!

Diğer özellikler.

So ERP’nin fark yaratan özelliklerine göz atın.

Python yazılım diliyle yazılmış Bulut’ta çalışan en güçlü ERP
Daha hızlı, daha basit ve daha esnek çalışmak için güçlü yetenekler ile işnizi yönetin.
Pazaryerleri, muhasebe programları, barkod uygulamaları vb. birçok farklı uygulamayla tam entegre olarak çalışın.

Hiçbir gizli maliyet yok şeffaf ve anlaşılır bir fiyat modeli sunuyoruz.

ERP Diğer özellikler

Bütçe dostu SO ERP’ye uygun fiyatlar ile sahip olun

Gizli maliyet yok, karmaşık fiyatlama yapısı yok, Kaç kullanıcı varsa o kadar öde. En bütçe dostu ERP sistemine sahip ol.

İşletmeniz için tasarlanmış çözümler dünyası. Daha hızlı, daha basit ve daha esnek çalışmak için güçlü yeteneklerle işinizi yönetin.

soluto so ERP
soluto so ERP

ile ilgili merak ettiğin
şeyler mi var?

Merak ettiğin soruların cevabına
aşağıdan ulaşabilirsin.

Çevrimiçi ERP yazılımlarına “bulut tabanlı yazılım” da denir. Kullanıcıların herhangi mobile yada desktop cihazdan sisteme girmesine olanak tanır. Bilgisayarınıza kaydedilmiş hiçbir şeye ihtiyacınız duymazsınız. Bir web tarayıcısında oturum açıp So ERP hesabına erişebilirsiniz. Kişisel verileriniz ve ayarlarınız her zaman ‘bulut ‘da güvenli bir şekilde saklanır. İşletmeler verilere her yerden erişim, kolay hibrit çalışma, düşük yatırım maliyeti gibi büyük avantajlar sunar.

Türkiye’deki yaygın olarak kullanılan şirket yönetim yazılımlarının çoğu demode masaüstü uygulamalar şeklinde çalışır. Bunun yanında bulutta çalışan yabancı firmalara ait yazılımlar ise Türk ticari iş akışına adapte olmaktan çok uzaktır. So ERP ise hem bulutta çalışan hem de Türk ticari iş akışına en uygun şirket yönetim yazılımıdır. Fark yarattığımız temel 5 nokta,

  • Bulutta çalışan en yeni teknolojik altyapıya sahip olmamız
  • Üretim, CRM, Satış, Servis, Satın alma, İK, Muhasebe ve finans, depo ve envanter yönetimi ve E-Ticaret süreçlerinin yönetiminin tek platform üzerinden yapılabilmesi
  • Uygun fiyat politikası ile bütçe dostu olması
  • Mükemmel esneklik sağlayıp her sektörün ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilir olmamız
  • Sade, basit ve kolay öğrenilebilir olmamız

So ERP özelleştirilebilir altyapısı sayesinde sektör bağımsız bütün sektörlere hitap eden bir şirket yönetim yazılımıdır.

So ERP kullanmanın faydalarından bazıları şunlardır:

  • İş operasyonlarınız üzerinde görünürlük ve kontrol artışı
  • Masraflarda azalma
  • Personel verimliğin de artış
  • Satış ve kar artışı
  • Artan müşteri memnuniyeti

SO ERP, tam kapsamlı bir işletme yönetim yazılımıdır ve muhasebe ihtiyaçlarınızın tamamını da bünyesinde barındırır. SO ERP’yi sadece muhasebe yönetimi için kullanabileceğiniz gibi CRM, satış, satın alma, üretim, depo yönetimi gibi iş süreçlerinizin tamamını tek uygulama üzerinden birbirleri ile entegre olarak yönetebilirsiniz.

Hiçbir gizli maliyet yok, şeffaf ve kolay anlaşılabilir bir fiyat modeli sunuyoruz. İşletme organizasyon büyüklüğünüze göre seçebileceğiniz 3 farklı paketimiz var. Bu paketlerin kullanıcı başı yıllık kiralama modeli satın alabilirsiniz. Fiyatlar web sitemizde sürekli olarak güncel tutulmaktadır.

So ERP size verilerinizi en güvenli şekilde buluttaki serverlarımızda ücretsiz olarak saklamanıza olanak tanır. Hali hazırda server yatırımlarınız var ve verilerinizi serverlarınızda barındırmak istiyorsanız So ERP kullanarak bunu gerçekleştirmenizde mümkündür.

Evet, So ERP ’nin en önemli özelliklerinde birisi de esnek ve kolay geliştirme yapılabilir altyapısıdır. İşletmenizin ihtiyacı olan çözümleri 300’den fazla uygulama arasında bulamasanız bile size özel iş akışları çok kolay bir şekilde tasarlanabilir.

horizontal high line

Birlikte çalışmak so güzel
olacak! Demo talebiyle
Soluto’yu keşfet!

Demo talebinde bulun, Soluto dünyasına adım at.

ERP Demo Talebi

Soluto blog ile takipte kal!

Blog yazılarımızı takip et, merak ettiğin soruların cevabı burada olabilir!

Scroll to Top