Soluto: ERP, CRM, E-ticaret ve Sektöre Özel Çözümler

Göz Kliniği Yönetim Sistemi

İster kendinize özel bir muayeneniz olsun isterseniz çok fazla çalışanı olan bir göz polikliniği Soluto olarak biz her zaman yanınızdayız. Yeni teknolojiler, yapacağınız işin ilerlemesi için çok fazla fırsat sunar. Ancak bunun için işinizin ihtiyaçlarını bilmek önemlidir. Bu yüzden açacağınız klinik için göz kliniği yönetim sistemi ile birçok hususu düzene koyabilirsiniz. Eğer bir göz kliniği yönetim yazılımı kullanırsanız randevularınızı düzenleyebilir ve daha etkili bir hasta kaydı oluşturursunuz. Küçük hacimli olan klinikler, kalem, kağıt veya basit uygulamalarla işi ilerletebilse de göz kliniği yönetim sistemi ile daha iyi verim aldıkları gözlemlenmiştir. Çünkü bu yazılımlar, genel işleri kolaylaştırmak ve otomatikleştirmek için tasarlanmışlardır. Daha fazla başarıyı yakalamak isteyen bir göz sağlığı merkezi, ihtiyaçları doğrultusunda yazılımlar kullanarak kendini geliştirebilir. Bu sistemler sayesinde birçok konu kolayca çözülür. Etkili bir süreç işlemesi açısından Soluto olarak ihtiyaçlarınız doğrultusunda sistem hazırlarız. Böylece hem daha kolay hem de oldukça geliştirici bir sistemle başarılı olmanıza olanak tanırız.

horizontal-line

Göz Kliniği Yönetim Yazılımı Nedir?

Göz sağlık merkezi yönetim yazılımı, kliniğinizin tüm işleyişini ve bilgilerini yönetmenize yarayan bir bilgisayar sistemidir. Hasta kayıtları, tedavi notları, randevu takvimi, fatura gibi tüm bilgileri tek bir yerden yönetmenizi sağlar. Ayrıca randevu hatırlatıcıları, tedavi notları yazma gibi pek çok konuyu önemli derecede verimli hale getirmektedir. Bugün çok sayıda farklı araç veya yazılım, kliniğinizin işleyişinde kullanılabilir. Ancak sahip olduğunuz göz kliniğinin nelere ihtiyacı olduğunu bilmeli ve profesyonel bir çözüm almalısınız. Soluto olarak biz, göz kliniği yazılım çözümleri konusunda ihtiyaçlarınız doğrultusunda hareket ederiz. Aynı zamanda güvenli bir veri yönetimi sağlar ve gerekli zamanlarda sisteminizin bakımını gerçekleştiririz.

Göz Kliniği Yönetimi Nedir

Göz Kliniği Yönetim Sitemi Ne İşe Yarar?

Bir göz kliniğiniz varsa göz kliniği yönetim sistemi genel olarak çok fazla işinize yarayacaktır. Çünkü her şeyden önce faturalandırmadan hasta kayıtlara kadar tüm konuları, tek bir yerden takip edebilirsiniz. Ayrıca seçtiğiniz gizli verileri, güvenle saklayabileceğiniz bir ortam da sunulur. Yine, program hasta kayıtlarına dair istenen tüm parametreleri kullanmanıza izin verir. Klinik yönetiminiz için seçtiğiniz sistemle aynı zamanda sadece sahibi tarafından değil erişime açık olan profesyoneller tarafından da kullanılır. Bu sayede profesyonel bir ekip iletişimi uygulanabilir. Göz kliniği yazılım programı, ayrıca hastalarınızın internet ortamı üzerinden de randevu alabilmesini sağlayabilir. Yani, birçok işlem birbiriyle entegre edilerek kullanılabilir. Bunlara benzer birçok farklı avantaj ile birlikte göz sağlığı merkezi yönetim yazılımı kullanmanın getirdiği faydalar kolayca görülebilmektedir.

Göz Kliniği Yönetimi Ne İşe Yarar

Göz Kliniği Yönetim Sistemi Özellikleri

Göz sağlık merkezi yönetim yazılımı, sizi daha da geliştirecek birçok özelliğe sahiptir. Bu sayede işinizi daha profesyonel hale getirebilirsiniz. Ayrıca hastalarınız için de daha güvenilir bir çalışma imkanı bulursunuz. Göz Kliniği Yönetim Programı içerisinde sizlere sunmuş olduğumuz özellikleri aşağıdaki şekilde sıralamamız mümkündür: Randevu, yinelenen randevu ve çevrimiçi randevu verme seçeneği vardır.
SMS, alarm veya randevu hatırlatıcıları ayarlanabilir.
Hastalar için tahmini bekleme listesi oluşturabilir.
Hastalarınızın ihtiyaç duyduğu tedaviye göre sınıflandırılmasını sağlar. Bu seçenek hastalarınızın durumlarını daha iyi takip etmenize olanak tanır ve hasta-doktor güveni oluşur.
Özel ve güvenilir şekilde kayıtlar toplanabilir. Bu sayede hastalarınızın ile ilgili dokümanları yükleyebilirsiniz.
Elektronik ortamda reçete yazma imkanı bulursunuz.
Anlaşmalı olduğunuz sigorta şirketlerine bağlı olarak tedavileri uyarlamak için entegrasyon işlemi gerçekleştirebilirsiniz.
Fatura, gelir ve gider masrafları, maliyetler, hastaya verilmesi gereken iadelerle alakalı ayrıntılı muhasebe işlemlerini kolayca takip edebilirsiniz.

Göz Kliniği Yönetim Sistemi

Yani göz sağlık merkezi sistemi, kliniğinizin daha iyi bir başarı sağlaması açısından oldukça önemlidir. Birçok entegrasyon sayesinde her konuyu takip edebilirsiniz. Özellikle hastalarınızın durumuyla daha verimli şekilde alakadar olacağınızdan dolayı güven ilişkisi de artar. Bu sayede göz doktoru denildiğinde aklına yine siz gelirsiniz. Bizimle çalıştığınızda istediğiniz başarıyı kısa süre yakalayabilirsiniz. İhtiyaçlarınız doğrultusunda hazırladığımız göz sağlığı merkezi yönetim sistemi ile her konuyu çok daha kolay şekilde takip edebilirsiniz. Ayrıca Gayrimenkul Sektörü Yazılım Çözümleri sayfamıza da göz atmayı unutmayın.

Soluto ile ilgili
merak ettikleriniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Göz kliniği yönetim sistemi, bir göz polikliniğinin ya da merkezinin ihtiyacı doğrultusunda hazırlanan teknolojik bir sistemlere verilen isimdir. Bu sistem sayesinde faturalandırmadan hasta kayıtlarına kadar her şey tek bir yerde entegre edilir. Böylece istenen her türlü bilgiye çok daha kolay ve hızlı bir şekilde ulaşılması sağlanır.

Göz kliniği yönetim programları, hem işlerin daha kolay ilerlemesine olanak tanır hem de hastalarla alakalı kayıtlara daha çabuk ulaşılır. Böylece hasta ve doktor arasındaki güven de artar. Yine, takip edilmesi zor olan faturalandırmalar, randevular, hastanın durumları tek bir yerden takip edilebilir.
Bu yazılımın birçok özelliği vardır. Hastalarınızla olan randevuların hatırlatılmasını sağlar, faturalandırma siteminin kolayca takip edilmesine olanak tanır. Ayrıca hasta kayıtları sisteme girildiği zaman çok daha rahat bir şekilde takip edilir ve böylece daha verimli bir işleyiş gerçekleşir.
Scroll to Top