Soluto: ERP, CRM, E-ticaret ve Sektöre Özel Çözümler

Soluto Bilişim

Soluto Bilişim grup şirketlerimizin yazılım ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile 2019 yılında kuruldu. Başlangıçta grup firmalarımızın ihtiyaçlarına çözümler üretmeyi hedefleyerek yola çıkmış olsak da iş yaptığımız birçok farklı sektörde yaşadığımız sorunların ortak olduğunu gördük.
Yabancı merkezli yazılım firmalarının Türkiye’deki ticari iş akışını kendi programlarına uydurmak isteyen kalıplaşmış yapıları, yerel firmaların sunduğu esnek olmayan hazır paketler bize Türk ticari sistemine uygun, her sektöre göre özelleştirilebilen, internetin olduğu her noktadan erişebilen, web tabanlı çözümler üretme ihtiyacını doğurdu.

ofis binası
Soluto Bilişim 555x450

Alanında en iyi olduğu düşünülen yazılımları inceledik ve 5 temel hedef belirledik. Geliştirdiğimiz yazılımlar aşağıdaki özelliklere sahip olmalıydı;
-Web tabanlı hizmet sunabilen,
-İhtiyaca göre geliştirilebilen açık bir altyapı sunabilen,
-Yüksek yatırım maliyeti olmayan
-Çalışanların hızlı ve kolay öğrenebildiği,
-Türk ticari iş akışına uygun,

Aradan geçen 3 yılın sonunda Soluto CRM, Soluto ERP ve Soluto E-ticaret ürünlerimizi tamamladık. Bu 3 ürünümüzün altında düzenli olarak güncellenen 35 farklı uygulama daha geliştirdik. Birbirleriyle tamamen entegre çalışan ürünlerimiz ile hem küçük hem de büyük şirketlerin farklı ihtiyaçlarına yönelik çözümler üretiyoruz.
Her sektöre uyarlanabilir yapıdaki ürünlerimiz sayesinde şirketlerin iş süreçlerini kolaylaştıracak ve gelirlerini artıracak hizmetler sunuyoruz. Yaşam boyu öğrenme ve gelişmeye inanarak, kendimizi ve işimizi sürekli geliştirmeye devam ediyoruz.

Scroll to Top