Soluto: ERP, CRM, E-ticaret ve Sektöre Özel Çözümler

Klinik Yönetim Sistemi

Teknolojinin gelişmesi ile birçok alanda işlerimiz kolaylaşmıştır. Bu alanlardan biri de hayatımızın en önemli parçası olan sağlıktır. Klinik yönetim sistemi sayesinde hasta kayıt, kabul sistemi ve program takip işlemlerinin izlenmesi oldukça basit bir hale gelir. Ayrıca, bu işlemler klinik yönetim yazılımları sayesinde doktorlar tarafından da tek ekrandan yürütebilir. Sağlık sektöründe en çok ihtiyaç duyulan sistemler arasında yer alan klinik yönetim sistemleri gibi hasta takip sistemleri de oldukça önemlidir. Hasta takip programı aracılığı ile hastaların kişisel bilgileri, tahlilleri ve teşhisleri gibi bilgilere kolay bir şekilde ulaşabilmenin yanı sıra bu bilgileri kayıt altına alabilirsiniz. Öte yandan, klinik hasta takip yazılımı ile ilgili işlemleri gerçekleştirirken programda yer alan dil desteğinden de yararlanmak mümkündür.

horizontal-line

Doktor Kliniği Yönetimi Yazılımı Nedir?

Günümüzde hasta takip programları ve klinik yönetim programı sağlık kuruluşlarının işini oldukça kolaylaştırmaktadır. Hatta, bu yazılımlar olmadan sağlık kuruluşlarının çalışması mümkün olmayabilir. Kısacası, bir doktor kliniği yazılımı hasta ile ilgili bilgileri doktorlara sunar:
Sağlık verileri
Görülen tedaviler
Yapılan testler
Kişisel bilgiler
Bu yazılımın doktorlara sağladığı verilerin sonucunda doktorlar, hastalarını kolay bir şekilde takip edebilir ve hasta da bunun sonucunda güvenli ve hızlı bir sağlık hizmeti alabilir.

Klinik Yönetimi Yazılımı

Doktor Kliniği Yönetimi Programı Ne İşe Yarar?

Doktor kliniği programı doktorların hastaları hakkındaki bilgilere kolay bir şekilde erişmesinin yanı sıra hastalarına en doğru ve en hızlı şekilde tedavi uygulamasını sağlar. Hastalar da bu sayede güvenli ve kaliteli bir sağlık hizmetinden faydalanabilir.
Hasta bilgilerinin oluşturulmasına ve yönetilmesine,
Doktor bilgilerinin oluşturulmasına ve yönetilmesine,
Ziyaret ayrıntıları bilgileriyle hasta ziyaretleri oluşturmanıza ve yönetmenize,
Hasta ziyaretlerine dayalı hasta raporları, randevular oluşturmanıza ve yönetmenize.

Göz Kliniği Yönetimi Ne İşe Yarar

Doktor Kliniği Yönetimi Programı Özellikleri

Doktor kliniği yönetimi programının sağlık sektöründe bu kadar büyük bir öneme sahip olmasında programın sunduğu özellikler büyük rol oynamaktadır. Bir doktor kliniği yönetimi programı kullandığınızda, aşağıda yer alan özelliklere de sahip olmuş olursunuz:
Kolay Kullanım
Gelişmiş Hasta Takip Sistemi
Personel Yetki Sistemi
Akıllı Randevu Sistemi
Böylece, hastalarınızla daha yakından ilgilenebilir ve onlar hakkında gereken sağlık bilgilerine kolayca erişebilirsiniz. Ayrıca Spor Merkezi yönetim Yazılımı ve Programları sayfamıza da göz atmayı unutmayın.

Doktor kliniği yönetim programı, kolay kullanımı sayesinde personelleriniz için herhangi bir öğrenme zorluğuna sebep olmaz. Ayrıca, sistemin içerisinde kullanmak istediğiniz modülün nasıl kullanılacağına dair bilgiler de yer almaktadır.

 

Gelişmiş hasta takip sistemi sayesinde hastalarınızın tüm bilgilerini, randevularını, muayenelerini ve ödemelerini tek ekrandan görebilirsiniz. Ayrıca, hasta takibi ile hastanıza özel notlar alabilir, dilediğiniz hastaya özel indirim yapabilirsiniz. Bu özellikler sayesinde kolay ve detaylı bir şekilde hastalarınızı takip edin.

 

Doktor kliniği yönetimi sisteminde üç farklı personel rütbesi bulunur. Bu rütbeler yönetici, doktor ve asistan olarak ayrılmıştır. Bu sayede, sistemde yer alan her personel farklı yetkilere sahiptir. Örnek vermek gerekirse, doktorların hastaların telefonlarını ya da adreslerini görmeleri engellenebilir. Bunun dışında sistemde yer alan raporları sadece yöneticiler inceleyebilir. Bu tür yetkiler ile doktor kliniği yönetimi sistemi özelleştirilebilir ve kullanımı kolaylaştırılabilir.

 

Doktor kliniği yönetimi sistemindeki en önemli özelliklerden biri de akıllı randevu sistemidir. Bu sistem sayesinde kliniğinizin çalışma saatlerine göre randevularınızı oluşturabilirsiniz. Ek olarak, çekim randevusu, ameliyat randevusu ya da kontrol randevusu gibi randevu türlerini de renklendirerek daha kolay ayırt edilmesini sağlayabilirsiniz. Sonuç olarak, akıllı randevu sistemi ile kolay bir şekilde randevularınızı planlayın ve hastaları takip edin.

 

İşlem takip sistemi ile personellerinizin işlemlerini takip edebilirsiniz. Bu kapsamda, takip edebileceğiniz işlemler arasında personellerinizin oturum açma saatleri, randevular üzerinde yapılan işlemler ve ödeme kayıtları gibi bilgiler yer almaktadır.

Öte yandan, ödeme işlemlerini takip ederek kolay bir şekilde fatura hazırlayın. İşlem takip sistemi sayesinde adım adım personellerinizin işlemlerini takip edebilirsiniz. Son olarak, işlem takip sistemi içerisinde yer alan seans takibi ile kolay bir şekilde seansları takip edin.

Soluto ile ilgili
merak ettikleriniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Doktorların hastaları hakkındaki bilgilerine kolay bir şekilde erişmesini sağlayan bir sistemdir. Ayrıca, klinik yönetim yazılımı sayesinde diğer klinik işlemleri de oldukça pratik bir şekilde gerçekleştirilebilir.
Bu sistemin özellikleri arasında hasta takip sistemi, personel takip sistemi, akıllı randevu ve işlem takip sistemi gibi özellikler yer almaktadır.
Doktorların kolay ve güvenilir bir şekilde hastalarına sağlık hizmeti vermesini sağlar. Bunun sonucunda hasta da en kısa süre içerisinde güvenilir ve kaliteli bir sağlık hizmeti almış olur.
Scroll to Top